تبلیغات
وبسایت تخصصی تاسیسات و تهویه مطبوع - اجزای سیستم کانال کشی

وبسایت تخصصی تاسیسات و تهویه مطبوع | دانلود کتاب مقاله چیلر چذبی

  فروش محصولات سایت


• راهنما خرید : ابتدا ثبت و تکمیل سفارش،  سپس محصول خود را درب منزل دریافت کرده و مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

 ◄ 1100 طرح سه بعدی و پلان آماده | قیمت : 15,000 تومان
 ◄ مجموعه آموزشی اتوکد برای تمامی نگارش ها | قیمت : 15,000 تومان
 ◄ پکیج آموزش جامع پی ال سی + نرم افزار | قیمت : 10,000 تومان

 ◄ آموزش نصب و سرویس و نگهداری آسانسور | قیمت : 7,000 تومان
 ◄ راهنمای تحصیل در استرالیا ویژه رشته تاسیسات | قیمت : 20،000 تومان
 ◄ کتاب  مهندسی تاسیسات الکتریکی کلهر | قیمت : 9،800 تومان

 ◄ آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3 | قیمت : 6,500 تومان
 فروش محصولات دانلودی


راهنما خرید : ابتدا ثبت و تکمیل سفارش، آدرس ایمیل را حتما صحیح وارد نمایید،  سپس پرداخت وجه آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب و در پایان ارسال فایل به ایمیلتان و نمایش آنی لینک دانلود.

 ◄ بزودی ...


کاملترین مجموعه آموزشی اتوکد برای تمامی نگارش ها
کار با نرم افزار اتوکد خود را حرفه ای کنید | با 13 فصل آموزش طبقه بندی شده

آموزش اتوکد

امروزه نرم افزار اتوکد بی تردید یکی از نرم افزار های پر کاربرد مهندسی بخصوص در تاسیسات می باشد. که یاد گرفتن اصولی این برنامه برای استفاده از تمامی امکاناتش الزامی می باشد. مجموعه ای که برای شما دانشجویان و مهندسان آماده نموده ایم کاملترین مجموعه آموزشی اتوکد برای تمامی نگارش ها می باشد که با زبانی ساده اما تخصصی از پایه تمامی چیزهای که یک مهندس احتیاج دارد را در خود جای داده و شما می توانید با قیمت استثنایی 15,000 تومان این مجموعه را خریداری فرمایید. همچنین می توانید دیگر ویژگی های این مجموعه را در ادامه مشاهده فرمایید.

قیمت : 15,000 تومان
خرید پستی


اجزای سیستم کانال کشی
دوشنبه 24 مرداد 1390 ساعت 11:26 ق.ظ | نوشته ‌شده توسط admin | ( نظرات )

اجزای سیستم کانال کشی

کانال کشی

لرزش گیر :
سیستم مجرای اغلب در رسیدگی کننده هوا آغاز می شود. blowers در handlers هوا می تواند لرزش اساسی و منطقه وسیعی از سیستم کانالی که این سر و صدا و ارتعاش را به ساکنان ساختمان انتقال ایجاد کند. برای جلوگیری از این ارتعاش isolators (بخش انعطاف پذیر) معمولا به مجرای بلافاصله قبل و بعد از رسیدگی کننده هوا درج می شود. بوم - rubberized مانند مواد از این بخشها امکان شناسائی هوا به انتقال بدون لرزش زیادی به مجراهای متصل ارتعاش.

نگاهی آف :
پایین دست نگاه دارنده هوا ، تامین مجرای هوایی تنه معمولا ، چنگال ارائه هوا به هوا فردی بسیاری از این رسانه ها مانند diffusers ، grilles و ثبت. هنگامی که سیستم را با مجرای اصلی وارد مجراهای فرعی منشعب از شاخه طراحی شده است ، و اتصالات را به نام آف اجازه می دهد بخش کوچکی از این جریان در مجرای اصلی را به داخل مجرای هر شعبه منحرف خواهد شد. نگاهی آف ممکن است به دور زدن و یا با دهانه مستطیل شکل را برش دیواری از مجرای اصلی نصب شده باشد. را آف کرده است که معمولا بسیاری از زبانه فلزی کوچک هستند که برای حفظ و سپس خم را آف در مجرای اصلی ؛ نسخه های دور نامیده می شود. اسپین در اتصالات. دیگر را دور طرح استفاده از ضربه محکم و ناگهانی در روش دلبستگی ، گاهی با لایی چسب فوم توأم فراهم بهبود آب بندی. خروجی را قطع و سپس به هم متصل مستطیل ، بیضی شکل ، مجرای مدور یا شعبه است.

مخازن ، چکمه ، و سران :
مجراهای ، به خصوص در خانه ، معمولا باید هوا را به سفر در داخل دیواره های عمودی نسبتا نازک را داده باشد. این کانالهای عمودی نامیده می شود. دودکش میشوند ، و با هم بسیار گسترده و نسبتا نازک مقاطع مستطیل و یا بخش های بیضی شکل گرفت. در انتهای پشته ، پشته بوت فراهم می کند انتقال از دور عادی بزرگ یا مجرای مستطیل شکل به دیوار نصب شده مجرای نازک. در بالا ، پشته سر می تواند انتقال به ducting عادی را فراهم سر ثبت نام در حالی که اجازه می دهد تا انتقال به دیواری ثبت نام هوا می باشد.

دوره دامپر کنترل :
Ducting سیستم معمولا باید با روش تنظیم حجم جریان هوا را به بخش های مختلف سیستم ارائه می کنند. VCD 's(جلد دامپر کنترل است -- برای اشتباه با دود دامپر / آتش سوزی شد) فراهم کردن این تابع. علاوه بر این مقررات را در ثبت و یا diffusers که هوا را در اتاق گسترش فردی ، دامپر تواند در داخل مجراهای خودشان نصب شده باشد. دامپر این ممکن است کاربر یا اتوماتیک. دامپر منطقه را فراهم کنترل اتوماتیک در سیستمهای ساده VAVs اجازه می دهد در حالی که در سیستم های کنترل پیچیده.

دود / دامپر آتش :
دود و آتش سوزی در دامپر ductwork ، یافت می شوند که در آن مجرای عبور را از طریق یک فایروال و یا firecurtain. دامپر دود با استفاده از یک موتور مکانیکی خودکار اغلب به عنوان انواع خشاب خوانده می شود. پروب های متصل به موتور در اجرا از مجرای نصب شده است ، و تشخیص درون مجرای سیستم است که از یک اتاق ، استخراج شده است که یا از AHU (هواساز) و یا در جای دیگر در حال اجرا عرضه شده در داخل دود. هنگامی که دود درون مجرای تشخیص داده شده است ، باعث انتشار انواع خشاب موتور و دود خفه کننده به طور خودکار تا دستی دوباره از نزدیک افتتاح شد. شما همچنین می خواهد دامپر آتش سوزی در اماکن همان دامپر دود پیدا کنید ، بسته به نوع استفاده از این منطقه پس از فایروال. بر خلاف دامپر دود ، آنها توسط هر سیستم الکتریکی ، که در صورت شکست برق از کجا می دود دامپر موفق به نزدیکی کامل است نه تسخیر. خفه کننده آتش است برگزار شد باز یک بار عبور از روی صفحه نمایش corrigated ، که را خواهد شکست و خفه کننده اجازه می دهد وقتی که برای بستن مجرای هوا در درجه حرارت بالا است خاص. این دوباره باز خواهد کرد باید دستی دوباره باز کرد.

پلنوم :
پلنوم هستند توزیع و واحد مرکزی برای جمع آوری یک سیستم تهویه مطبوع. بازگشت plenum حمل هوا از چندین کوره بازگشت بزرگ (منافذ) به هوا نگاه دارنده مرکزی. plenum مدیر مسئول تامین هوا از واحد مرکزی به این اتاق که در سیستم طراحی شده است و گرما و یا خنک.

واحدهای ترمینال :
در حالی که تنها منطقه سیستم حجم ثابت هوا به طور معمول آنها را را نداشته باشند ، انواع دیگر سیستم های توزیع هوا اغلب ترمینال در واحدهای کانالهای شعبه. معمولا یک ترمینال واحد گرمایی در هر منطقه وجود دارد. برخی از انواع واحد های ترمینال هستند جعبه واو 'هر کدام از مجرای یک یا دوگانه ، طرفداران - شده مخلوط جعبه یا موازی و یا سری تنظیم ، و واحدهای ترمینال القاء. واحد پایانه نیز ممکن است دو ، یا هر دو ، شامل حرارت دادن و یا سرد کویل.

پایانه های هوا :
'پایانه های هوایی هستند که این رسانه ها تامین هوا و' بازگشت 'یا' اگزوز inlets هوا '. برای عرضه ، diffusers شایع ترین هستند ، اما grilles ، و بسیار کوچک از قبیل سیستم های تهویه مطبوع در خوابگاه ، 'ثبت' نیز به طور گسترده ای استفاده می شود. بازگشت یا 'grilles اگزوز' عمدتا به دلایل ظهور استفاده می شود ، اما برخی نیز ترکیب کردن فیلتر هوا هستند و به عنوان 'شناخته می گرداند فیلتر

تمیز کردن مجرای :
موقعیت آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (سازمان حفاظت محیط زیست) این است که "اگر کسی در خانواده شما دچار آلرژی یا نشانه های غیر قابل توضیح و یا بیماری و اگر ، پس از بازرسی بصری داخل مجراهای ، شما را ندارد نشان میدهد که شما کانالهای هوا با ذخایر بزرگی از گرد و غبار یا کپک آلوده (بدون عطر و بوی ترشیده یا کپک رشد قابل مشاهده) باشد ، که کانالهای هوا خود را تمیز احتمالا غیر ضروری است. مطالعات توسط سازمان حفاظت محیط زیست و وام مسکن کانادا و شرکت (CMHC) در 1990s تا به سرب CMHC که "تمیز کردن مجرای معمولا به نتیجه گیری کیفیت هوا نیست تنفس شما تغییر کند ، و نه آن را قابل توجهی تحت تاثیر قرار airflows و یا هزینه های گرمایش

نشانه ها و شاخص ها :
- هنگام تمیز کردن ، شما نیاز به رفت و برگشت و گرد و غبار مبلمان خود را بیش از معمول است.
- پس از تمیز کردن ، هنوز هم وجود دارد بیش از چپ گرد و غبار شناور در اطراف خانه که شما می توانید ببینید.
- یا در دوران پس از تجربه شما سردرد ، گرفتگی بینی ، سینوس و یا سایر مشکلات خواب.
- اتاق ها را در خانه خود را کم و یا هیچ جریان هوا را از منافذ آمدن.
- شما دائما در حال مریض شدن و یا آلرژی تجربه بیش از معمول هستید
- هنگامی که شما را در کوره یا تهویه مطبوع کهنه یا مبتذل وجود دارد عطر و بوی روشن
- شما تجربه علائم بیماری : خستگی ، سردرد ، عطسه ، بد اخم و یا در حال اجرا بینی ، تحریک پذیری ، حالت تهوع ، خشک و یا حس سوزش در چشم ها ، بینی و گلو

مرتبط با: سیستم کانال کشی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
نظر سنجی
شما از چه قشری هستید؟

شبکه های ارتباطی با ما
آرشیو موضوعی
آمار سایت
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :